News

News no. 4

9. ledna 2013 v 18:44 | DarRayer
Takže mám špatně zprávy, jelikož mám asi rozbitý počítač .. Takže nebudu asi nebudu moct na blog dokud nebude počítač zpravený ..

Mám strach .. Aneb News no. 3

3. ledna 2013 v 15:51 | DarRayer
Opravdu nevím, jestli mám náladu ještě pokračovat s blogem ..

Vím, že poslední dobou se mi návštěvnost zvyšovala a i mne blogování dost bavilo, ale dost mne zklamalo zrušení "Nových komentářů" a "Nejnovějších článků" na hlavní stránce, protože teďka už prakticky nemám žádnou jinou možnost, jak se prezentovat než komentářema .. Ne, opravdu si nemyslím, že by někdo do googlu zadával náměty mých článků .. Myslím, že tato změna, zabije i začínající nebo ne tolik populární blogy a z blog.cz se stane stránka s blogy, které mají několikaletou dobu fungování a vysokoupravidelnou návtěvnost a s fanblogy ..

A fakt se mi nechce každý den prohledávan nějaké zapadlé články někde v administraci a zapisovat kolik kde bylo komentářů, abych věděl, kdo mi co okomentoval, abych mohl zdvořile zareagovat a nevypadat jak pako, které si ani nepřečte komentáře na svém blogu ..

Ještě to zkusím, ale moc šancí si nedávám ..

News #2

29. listopadu 2012 v 19:08 | DarRayer
OK .. Ano, vím, že se teď na blogu nic moc neděje ..

Proto píšu tenhle článek, abyste věděli, co můžete čekat ..

Takže: 1) 30 Dní - Ne, nevzdal jsem to, jen jaksi nestíhám, ale dopisuji všechna "prošlá" témata a snad v sobotu (Spíše v neděli) by tu měla být :) ..

2) Pixarovská Třináctka - Ano, opravdu bude, bude začínat už brzy! Uvažuji o tom, že bych to udělal ve formě soutěže, ještě o tom popřemýšlím, i když na soutěž by to bylo zdlouhavé, ale pokud byste měli zájem, tak to tak můžu zkusit udělat :) ..

3) Hitparáda animáků, tak tady opravdu nevím, protože nevím, koho by to mohlo bavit a zajímat a pro sebe si to psát nepotřebuju, takže pokud je zájem tak piště do komentářů ..

4) MOTM - Pokračuje, akorát jsem jaksi pozapomenul vyhlásit minulý měsíc, takže v sobotu můžete čekat rovnou dvě kola! .. A rovnou zkrácená, protože pak bude velké překvapení! (*trying to be funny*) ..

5) By mne zajímalo, jestli je něco, co vám na mém blogu, připadně na mně vadí, co byste změnili (I když to pravděpodobně nezměním, tak mne to zajímá xD) a nebo, co se vám naopak líbí a měl bych v tom pokračovat? :) ..

6) Slibovaný blogový projekt vypukne už brzy! ..

To je asi vše, prosím všechny čtenáře tohoto článku, aby se vyjádřili v komentářích, opravdu by mi to pomohlo, předem děkuji :) ..

Prosím o podporu!

15. října 2012 v 20:28 | DarRayer
Všechny čtenáře mého blogu prosím, aby dali hlas blogu Karol Dee v anketě o blog roku!

Ten blog si to zaslouží a ještě více si to zaslouží milá adminka blogu, tak pro ni prosím hlasujte!

Těm kdo pro ni hlasovali děkuji i za ni!

News! #1

13. října 2012 v 14:23 | DarRayer
Omlovám se, ve škole jsme měli super extra písemnkový týden a na blog jsem neměl ani pomyšelení,
i když čas by byl ..
Až teda na úterý, to bylo celý zabitý ruštinou a navíc zbytečně ..
 
 

Reklama