Okamžik, kdy jsem přemýšlel o sebevraždě ..

1. prosince 2012 v 14:31 | DarRayer
O tomhle tématu jsem ještě nikdy nemluvil nahlas ..
Takže tohle je vlastně premiéra! ..
Vím, že už o něm nikdy přemýšlet nebudu!

O sebevraždě jsem snad ještě nikdy nepřemýšlel, jednou, když jsem měl trojku na vysvědčení jsem přemýšlel o tom, že bych u tekl z domu .. Ne kvůli, tomu, že bych někdy byl bit či trestán kvůli známkám, naši vědí, že dělám to nej, co dokážu a i že kdyby mne nutili tak se to stejně nenaučím, ale prostě proto, že jsem je nechtěl zklamat, bylo mi to strašně líto a chtěl jsem utéct zlepšit se na samé jedničky a až bych něco dokázal tak se vrátit, omluvit se a říct jim o té trojce i o těch uspěších, naštěstí jsem utekl jen na zahradu a hned jsem si uvědomil, že je to blbost a vrátil jsem se, ale to byl asi okamžik, kdy jsem se cítil nejhůře a chtěl jsem udělat největší kravinu v mém životě.
Nechápu lidi, co jen někdy přemýšlí o sebevraždě, stačí mi, když se řežou bo tak něco a myslí si, že to bude lepší, upřímně, radši seřeru čokoládu a pustím si písničku, než abych se ukájel ve své krvi, přijde mi, že sebevrahové jsou vlastně bezcharakterní deb*lové, ano deb*lové, protože myslí jen na sebe, nemyslí na to, co způsobí svým blízkým, co tu po nich zbyde, kolik starostí přidělají jiným lidem, jsou prostě zahledění do sebe a místo řešené problémů radši udělají tuhletu nehoráznost, kdyby to šlo, tak bych sebevrahy vraždil za to, že se sebevraždí!

Sebevrahové jsou jen bezpáteřní ignoranti nemyslící na nic jiného než na to, jak si ulevit, jak pomoc sobě a nechci tu žádné komentáře, jako že třeba už neměli jiné východisko, VŽDYCKY je jiné východisko, jen se ten člověk prostě nepostavil a nevydal se to hledat, protože jsem prostě líní a hledáme nejjednodušší rešení, které ale prakticky nikdy není to spravné ..

Myslete si co chcete, ale pro mě jsou lidé, kteří jen přemýšlí o sebevraždě spodina společnosti a měli by se nad sebou zamyslet, postavit se na nohy a najít si svoji budoucnost, třeba to nebude ta vysněná, ale může to být cesta k té vysněné .. A pokud o sebevreždě někdy přemýšleli všichni, tak se začínám stydět, za to, že jsem člověk ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tezz Tezz | Web | 1. prosince 2012 v 18:28 | Reagovat

Souhlasím, skvělej článek :)

2 Hanka Hanka | Web | 3. prosince 2012 v 20:30 | Reagovat

Perfektní článek! Naprosto souhlasím! Sebevrazi jsou fakt líný debilové! Na nikoho přece nebylo naloženo tolik věcí, aby to neunes! Taky mi to přijde sobecký, že nemyslí, jak budou ostatní trpět... Už jenom představa, kdybych měla dítě, který by se mi zasebevraždilo (je to správnej tvar vůbec?).. To je strašný.. Ale lidi jsou asi nechápavý a nechtěj si počkat než přijde to lepší...

3 Crazy girl ^^ Crazy girl ^^ | Web | 8. prosince 2012 v 21:21 | Reagovat

:) Jak čtu ty komenty.. Na nikoho toho nebylo naloženo tolik, aby to neunes :).. Jako.. myslím, že na to, že mi bude teprve 15 let, jsem si toho prožila až dost, a ano přižnám se, přemýšlela jsem o sebevraždě.. Ono, když se s rodinou nebavíte.. nemůžete najít společnou řeč a dotoho vám umřou známí..a to nejúžasnější, co jste kdy měli, tak toho dost máte :) Sobecké to je, ale občas je toho tolik, že to ten člověk psychicky nezvládne :) .. Ale každého názor.

4 Neriah Neriah | 11. února 2013 v 12:03 | Reagovat

Já osobně o sebevraždě nijak zvlášť neuvažovala, nicméně chápu, že někteří jiné východisko nevidí. Existují třeba deprese (opravdové deprese, nejen hloupé depky), a ty pokud se neléčí, je to velký problém.
Některé ty důvody k sebevraždě jsou hloupé, to je pravda, nicméně nevidím problém v sebevrazích, ale v okolí, které je ignoruje, nevšimne si, že mají nějaký problém... Všechno je to dnes o lhostejnosti.
Nemá právo soudit ten, kdo nezažil... Znám holku, co se zabít pokusila, bylo jí jedenáct a žila v děcáku. Nikdy nepoznala lásku, a chtěla si vynutit alespoň nějakou pozornost... Přišlo mi to hloupé, ale teď to chápu (ne to, že to udělala, ale že to mohla vidět jako jediné východisko ze své situace).
Tím chci říct, že všechny sebevrahy okamžitě odsoudit je nesmysl. A v dnešní době je bohužel fakt, že někteří by nikomu ani nechyběli...
Z tvého článku ale vyplývá jedna dobrá věc - jde vidět, že máš pohodový život. To je myslím hodně velké štěstí. Přeju ti, aby ses nikdy nedostal do situace, kdy bys dokázal svůj názor přehodnotit a začít nad sebevraždou uvažovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama