Můj současný vztah?

19. listopadu 2012 v 18:41 | DarRayer
se tomu říkat vztah? ..
Když člověk nikoho nemá? ..
A je slepě zamilovaný, ale neví do koho? ..

Tak začal bych asi takhle:

Téma na první den zní: "Tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný, napiš, jaké to je", což u mne bude těžké, protože, když je člověk nezadaný, tak to vlastně není vztah, ale když je zadaný, tak zase nemůže psát o tom, jaké to je být nezadaný, takže mi toto téma, přijde trochu nedomyšlené, ale nechci nijak útočit na tvůrce tohoto "Zvídavého dotazníku" xD ..

Takže už k tématu .. Já vlastně prakticky nevím, jaké to je být nezadaný, protože to nemůžu porovnat s tím, jaké to je býti zadaný, ale myslím, že v mém věku je to docela složité, když vidíte, jak se všichni okolo vás líbají, jak si kupují dárky na Vánoce, jak si furt píší a vy nic ..
Pusu dáte leda tak mamce, když jí přejete k narozeninám, dárky kupujete jen rodičům, sestře a nejlepší kámošce, která si ho stejně vybrala sama a sms vám píše leda tak operátor ..

Všude na nás útočí nějaké zamilované reklamy, zamilovaná zvířatka, všude samá srdíčka, samé růže, všichni se rozplývají nad tím, jak to tomu a té spolu děsně sluší, nebo jak ona může chodit s někým jako je on, jak ji on může podvádět, když ona je tak supr, atd. a vy prostě nic, nevím, čím to je, ale přijde mi, že pokud nejste dostatečně 'cool' tak vám prostě není souzeno se do někoho 'zamilovat', i když jsem rád, že mne můj vzhled uchránil od:

A: "Budem spolu chodit?"
B: "Tak jo.."

Kteréžto vztahy vůbec nechápu a vlastně mne ani nijak nelákaly, protože jsem věděl, že stejně dříve nebo později skončí ..

A pokud by někoho zajímalo vysvětlení 3. věty, tak to je o tom, že se prostě nejste jisti, protože ty lidi máte všechny hrozně rádi :/ ..

Pokud by nekdo něco nepochopil a pokud by někomu přišlo, že článek nemá konec, tak se mu nedivím, protože mé články nikdy nemají závěr, nevím proč, ale prostě je neumím, v polovině ztratím nit a je to v čudu :D ..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dawn Dawn | 19. listopadu 2012 v 18:59 | Reagovat

Jsem čekala zase nějaký mega dlouhý článek :-)

2 Tezz Tezz | Web | 19. listopadu 2012 v 19:28 | Reagovat

Ten článek je super, moc hezky píšeš :)

3 Karolíínka Karolíínka | 19. listopadu 2012 v 19:53 | Reagovat

Úplně dost věcí vystihuješ.. :-)

4 jana jana | 20. listopadu 2012 v 17:21 | Reagovat

Kravina, která mě baví :D Kde je druhý článek? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama