Něco se tu chystá ..

24. září 2012 v 19:05 | DarRayer
Stahuji Medvídka Pů!
Ano, čtete srpávně, pokud nechápe, doporučuji kouknout do horního menu, kliknout na "Dar?" a číst, pak vám to dojde .. Snad xD ..
Najdříve pár slov, kde si vyleji své pocity z dnešního, prozatimního dne, respektive, z dnešní školy, což bylo velice zajímavé .. Jak asi nevíte, měli jsme ruštinu, což je normálně nuda na měsíc a spátky, ale o to to bylo dnes zajímavější, protože ta učitelka, která je normálně děsně nevrlá, byla dneska v poho, což je divné, protože byla celá v černém (Na začátku roku nám tvrdila, že pokus na sobě nemá nic barevného, nemáme si s ní zahrávat, že má blbou náladu .. Do teď mi to přišlo většinou naopak xD .. ), ale dneska prostě nekritizovala .. NEKRITIZOVALA, ani, když jsem nevěděl, jak se rusky řeknou "zbourat", abych osvětlil, měli jsme s kámoškou referát na Rudé Náměstí, které vzniklo zbouráním dřevěných domků, které tu dříve stály, protože tu bylo vysoké riziko požárů (Mimochodem, nechal je zbourat někdo III., ale stále nevím, kdo xD .. ), ale zpět ke slovíčku "zbourat" (Což je velice významné a potřebné slovíčko v každodenní komunikaci), jak už jsem psal, nevěděl jsem, jak je to rusky, což není nic divné, ale divná byla její reakce, kdy mi to normálně řekla a jen se divně podívala! .. Asi byla mimo xD .. Teď nastává obvyklý problém, nevím jak tuhle část ukončit, tak jen řeknu, že už pokračuji k nadpisu xD ..

Takže! "Něco se tu chystá" .. Rozuměj, jako zde na blogu, pokud ste si stále nepřečetli kolonku "Dar?", doporučuji to udělat, tohle se k ní bude velice vztahovat, respektive k té jedné části, takže .. Budeme mít hitparádu animáků! ..

Ano, je to tak, můžete se těšit na mé názory a myšlenkové pochody ohledně animovaných filmů! .. A co víc, kámoška objevila animovaný seriál, který prý není až tak úplně divný, jako většina animovaných seriálů .. Sice si nemyslím, že se mi to bude líbit, ale zkusím to xD .. Ale zpět k Hitparádě, můžete čekat na tipy nebo zavržení animáků, shodnocení zápletky i celkového děje, nápaditosti, prostě všeho, co by mělo patřit k "recenzi", ale recenze, jako slovo mi přijde strašně namyšlené, a tak tomu budeme říkat "Konstruktivní rady ke správnému určení animované filmu, který vás bude bavit stále dokola a nikdy vás neomrzí .. " xD .. Ne, prostě shrnu mé pocity a bude, každopádně nakonci každého článku bude shrnutí a informace o doporučení či nedoporučení .. :) ..

A pro osůbky, které sem chodily už dříve mám oznámení, že anketa MOTM (Music of the month) bude pokračovat, akorát se přesune datum jejího vyhlašování a zveřejňování nové ankety a to hned prvního v měsíci, anketa dostane svou ikonku nahoře v menu a už teď vám mohu prozradit, že pro říjen obnovím dřívější anketu, kde se rozhodujete mezi dvěmi verzemi písně Price Tag původně od Jessie J :) ..

To je asi vše, co se tu chystá, tak se mějte, jak chcete, já jdu na toho Medvídka xD ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama