_-'Proč já?'-_

6. června 2012 v 15:20 | DarRayer
Tak dneska to byl fakt divnej den xD ..

Dneska jsem byl konečně po dlouhé době ve škole (Taky jsem se tam už patřičně těšil xD --> Ne, nejsem šprt xP) a první divná věc přišla hned z 'jara', nevím jak se to stalo, ale budík se nějakým záhadným způsobem z 6:25 přenastavil na 22:15 (xD .. Ne, v tento čas do školy opravdu nevstávám xD .. ), po dlouhé době do škol a hned bych zaspal, naštěstí vstávala sestra, takže vše v poho, ale mohla to být celkem zábava xD ..
Další divná věc byla, hned potom, vůbec nemám tušení, jak se mi to povedlo, ale byl jsem připravenej do školy za 15 a ani (Jak jsem ve škole později zjistil) jsem nic nezapomněl, což je u mne dooost divné ..
Pak přišla ruština .. A HEJ! .. Další divná věc --> Učitelka, která mne normálně úplně nsnáší mi nedala písemku, kterou psali v době mé nepřítomnosti .. Ale což, byl jsem rád, že nemám další trojku tak to bylo v poho :D ..
Jenže potom, jsem šel na oběd, a nevím, kde se to v těch lidech bere, ale dneska byli všichni strašně komunikatvní, což mi nedělá moc dobře a ještě lepší bylo, když mne na ulici zastavil nějakou chlápek a ptal se mne, jestli je pondělí nebo úterý, tak jsem odvětil, že středa a šel jsem s překvapeným výrazem dál na zástavku, kde se mne další chlápek ptal, kdy to jede na Vortovou, což absolutně nevím kde je, takže jsem ani nevěděl kdy to tam jede, tak jsem mu slušně řekl, že nevím, on na mne hodil uražený pohled a šel se podívat na jízdní řád ..

Ano, když teď ten článek čtu znovu, vidím, že dohromady nemá, žádný smysl :D .. Ale já to sem prostě napsat chtěl :) ..

Teď jdu zkouknout nějaký 'můví' a čekat na další divnosti ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 YumiMew YumiMew | Web | 10. června 2012 v 20:43 | Reagovat

do dneška byl termín odevzdání, takže zítra bude první kolo :)

2 Anna Anna | E-mail | Web | 11. června 2012 v 18:42 | Reagovat

Myslím že to nemá cenu ty oddělovače odevzali jenom 3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama